MAGNUM hřeben dřevěný - ebenové dřevo

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
710 Kč / ks
Kategorie Hřeben dřevěný
Zvolte variantu
312 hreben z ebeneho dreva 1 Kód produktu 106/312 Variant: 312 MAGNUM hřeben dřevěný - ebenové dřevo Vyprodáno 710 Kč / ks
   
 

MAGNUM hřeben z ebenového dřeva

 

Luxusní výrobek z ebenového dřeva. Vzácný dárek, který potěší.

Guajak a Eben a Santal  jsou neopadavé tropické stromy. Pevné, aromatické, bohaté na silice, vlastnění výrobků z nich bylo ve středověku považováno za otázku společenského statusu. Díky své velké pevnosti, vodě-odolnosti, aroma a protizánětlivým účinkům jsou obzvláště vhodné jako hřebeny, nebo kartáče na vlasy. Masírují, aniž by elektrizovaly, dělají vlasy hebké a elastické, zabraňují vzniku lupů, stimulují krevní oběh a pomáhají udržovat zdravou pokožku a vlasy na hlavě.

Nabízíme dvě varianty hřebene:

312 MAGNUM dřevěný hřeben z ebenu na česání vlasůHřeben na vlasy značky Magnum Natural ja vyroben ze dvou kusů ebenového dřeva (tělo a zuby).Hřeben má velice jemnou a nenápadnou vůní dřeva. Neelektrizuje vlasy. 

Celková délka hřebene - cca. 14 cm (z toho česací plocha cca. 11 cm) ; Šíře hřebene: max. cca. 5,5 cm; Délka zubů hřebene: max. cca. 2,6 cm ; tloušťka hřebene: cca. 1,3 cm (tloušťka zubů cca. 0,5 cm)

313 MAGNUM dřevěný hřeben na vlasy z ebenového dřeva a kosti: Dřevěný hřeben na vlasy značky Magnum Natural je vyroben ze dvou kusů - tělo a rukojetí hřebene je z ebenového dřeva, zuby z kosti.

Celková délka hřebene vč. rukojetí - cca. 21 cm (z toho česací plocha cca. 10 cm) ; Šíře hřebene: max. cca. 5 cm; Délka zubů hřebene: max. cca. 3,3 cm ; tloušťka hřebene: cca. 1,3 cm (tloušťka zubů cca. 0,5 cm); hmotnost 72 g